Aktualności

jakość i rozsądna cena gwarancją Twojego zadowolenia to nasza dewiza

Promocja na wiosenne zakupy nawozów Basasote firmy COMPO. Każdy klient dokonujący u nas na wiosnę zakupy za min. 1000,00zł. otrzyma kupon rabatowy na zakup nawozów Basacote. Serdecznie zpraszamy !

Kolejny Projekt Badawczy w naszym gospodarstwie realizowany przez Instytut Ogrodnictwa ze Skierniewic. Współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w Ramach Programu CoreOrganicPlus.

Materiał szkółkarski czeka w nowoczesnej chłodni do wiosny. Króciutki filmik z przechowywania.
Zapraszamy do oglądania.

Kolejna licencja z Artevos Gmbh z Niemiec dotycząca bardzo ciekawej późnej śliwy - TOPHIT. Jedna z najbardzej atrakcyjnych śliwek jeśli chodzi o wygląd. Owoc duży i praktycznie cały pokryty bardzo ładnym nalotem.
W dniu dzisiejszym podpisaliśmy umowę na możliwość rozmnażania w naszej szkółce kolejnej odmiany jabłoni z rodziny Red Delicious (grupa Red Chief) - RED CAP® VALTOD(S).
Podpisaliśmy umowę licencyjną z Artevos Gmbh z Niemiec na możliwość rozmnażania bardzo ciekawej śliwki PRESENTA® o wspaniałych właściwościach przetwórczych i smakowych.
Zapraszamy :)
W dniu 23-07-2014r. podpisaliśmy umowę z Red Jonaprince B.V. na możliwość produkcji w naszej szkółce drzewek odmiany Wilton's® Red Jonaprince. Zapraszamy potencjalnych chętnych do zakupów.

Pages